KONST / Litografier / Färglitografi 13141382
nr 1314 1382
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Paris. Signerad, numrerad 356/360. Motivet: 73x88 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 23 mars 2020
kl 19:43:20
500 kr
700 kr
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.700 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)